Producent Guzików - Marcin Mucha

Fabryka Guzików “MUCHA” Marcin Mucha jest firmą działającą na rynku polskim od 1998 roku. Wcześniej była to firma rodzinna, od 2001 roku jesteśmy niezależną firmą specjalizującą się w produkcji krążków i guzików poliestrowych. 

Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz zapał do pracy umożliwiają nam współpracę z największymi markami odzieżowymi w kraju i za granicą. Dostarczamy nasze produkty takim markom jak Monnari, Diverse, Orsay, Reserved, Bytom i wielu innym.

Dla Państwa jesteśmy w stanie w szybkim czasie wyprodukować guziki o kształcie, formie i kolorze odpowiadającym Państwa oczekiwaniom. Produkujemy guziki każdego typu, są to między innymi guziki bluzkowe, płaszczowe, koszulowe, garniturowe. W naszej ofercie znaleźć można również guziki przeznaczone dla ubrań mundurowych. W celu spełnienia oczekiwań naszych odbiorców, poszerzyliśmy naszą ofertę o guziki metalizowane, które cechują się solidnym wykonaniem i mogą być stosowane bardzo wszechstronnie.

Do produkcji guzików używamy wysokiej klasy materiałów z tworzyw sztucznych, głównie z żywic poliestrowych. Wszystkie wyprodukowane przez nas guziki to produkty wysokiej jakości, które doskonale spełnią swoją rolę jako dodatek do różnorodnych części garderoby. Nasze wyroby charakteryzuje duża odporność na codzienne użytkowanie, dzięki temu nasze guziki, które zostaną użyte w produkcji danych elementów garderoby, mają wpływ na wysoką jakość ubrań. Produkowane przez nas guziki spełnią swoją rolę jako dodatek do każdego typu garderoby - eleganckiej, sportowej, codziennej.

Nasz bogaty asortyment umożliwia zakupienie produktów, które spełnią oczekiwania projektantów i producentów odzieży, jak również firm krawieckich. Oferujemy również możliwość wykonania guzików na indywidualne zamówienie klienta. Działamy również jako profesjonalny importer guzików z Włoch. Na guzikach jesteśmy w stanie wygrawerować odpowiednie wzory lub nazwę marki - umożliwia nam to wysokiej jakości urządzenie laserowe.

Jako nowoczesny producent guzików cały czas staramy się powiększać nasz asortyment. Kładziemy również duży nacisk na rozwijanie naszego parku maszynowego, ponieważ to właśnie on decyduje o wysokiej jakości wyrobach. Stosowane przez nas maszyny to obecnie najnowocześniejsze urządzenia guzikarskie na świecie. Dzięki inwestowaniu w technologiczny rozwój naszej firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom szybką realizację zleceń z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Nasza fabryka guzików to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich guzików. Służymy pomocą w przypadku wątpliwości lub braku zdecydowania. Doradzimy jaki kolor, wzór lub typ guzików będą odpowiednie dla potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - gwarantujemy pełną satysfakcję w przypadku podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem.